راهنمای ثبت نام

نحوه ثبت نام در بخش‌های مختلف همایش:

برای ثبت‌نام در همایش فایل ثبت‌نام در همایش را از منوی ثبت‌نام دانلود نموده و پس از تکمیل آن را به پست الکترونیکی همایش به آدرس info@eitm.ir ارسال نمائید. پس از ثبت‌نام و ارسال ایمیل، در صورت تکمیل تمامی موارد ضروری در فرم ثبت‌نام ظرف مدت دو هفته ثبت‌نام نهایی و ایمیل تأئید ثبت‌نام برای شما ارسال می‌گردد.

عضویت به دو صورت انجام می‌شود:

عضویت حقیقی

عضویت حقوقی

عضویت حقیقی مربوط به افرادی است که به طور شخصی اقدام به ثبت‌نام می‌کنند. این افراد می‌توانند در همایش و نشست‌های تخصصی همایش شرکت نمایند.

عضویت حقوقی مربوط به سازمان‌ها و شرکت‌ها می‌باشد. ثبت‌نام گروهی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها تحت عنوان نام سازمان و شرکت متقاضی امکان‌پذیر می‌باشد.

 

هزینه ثبتنام:

هزینه ثبت نام در همایش برای هر نفر ۱۰۰۰۰۰۰ ریال (یک میلیون ریال) می‌باشد. این هزینه شامل موارد ذیل می­باشد:

  • حضور در نشست عمومی همایش در سالن اصلی همایش
  • بازدید از نمایشگاه جانبی
  • شرکت در نشست‌های تخصصی
  • پذیرایی­های میان وعده و ناهار
  • دریافت بسته همایش و هدایا

 

نکات مهم:

  • سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، مؤسسه‌ها، پژوهشکده‌ها و پژوهشگاه‌ها با ثبت‌نام گروهی بیشتر از پنج نفر از اعضای خود می‌توانند از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار شوند.
  • شرکت‌کنندگان در صورت تمایل به انصراف از حضور در همایش، باید حداقل ۲۰ روز قبل از برگزاری مراتب را به صورت کتبی به دبیرخانه همایش اعلام کنند. دبیرخانه تنها در صورت دریافت نامه انصراف در موعد مقرر قادر به عودت ۸۰٪ مبلغ پرداختی خواهد بود.

راهنمای درخواست غرفه در نمایشگاه

برای خرید غرفه در نمایشگاه همایش می‌بایست با دریافت فرم درخواست غرفه از سایت و تکمیل آن فضای مورد نیاز برای غرفه مورد نظر خود را، که در متراژهای ۹، ۱۲ و ۱۵ مترمربع درنظر گرفته شده است را انتخاب نمائید و سپس فرم تکمیل شده به پست الکترونیکی همایش ارسال گردد.

اگر فضای مورد نیاز شرکت برای نمایشگاه بیش از ۱۵ مترمربع باشد، با دبیرخانه تماس حاصل نموده و مذاکره نمائید.

متقاضیانی که در موعد مقرر موفق به ثبت نام در نمایشگاه نشده اند میباید درخواست مشارکت خود را کتباً به دبیرخانه همایش ارسال نمایند تا درصورت انصراف یا حذف هریک از واحدهای ثبت نا م شده، به ترتیب اولویت زمانی ارسال درخواستها با ایشان تماس حاصل و نسبت به جایگزینی متقاضیان جدید اقدام گردد.

هزینه برپایی غرفه به ازای هر متر مربع برابر ۱۰۰۰۰۰۰ ریال (یک میلیون ریال) می‌باشد.


پرداخت هزینه

پس از تکمیل ثبت‌نام در بخش‌های مختلف، می‌توانید صورتحساب کلیه موارد را به صورت یکجا دریافت و هزینه آن را پرداخت نمایید.

پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت زیر انجام می‌شود:

پرداخت هزینه به شماره حساب ۰۱۰۵۹۴۰۱۵۲۰۰۶ بانک ملی بنام موسسه تحلیلگران فناور و ارسال تصویر رسید بانکی به پست الکترونیکی همایش به آدرس info@eitm.ir و یا ارسال از طریق فکس به شماره ۸۸۰۲۹۹۹۶٫